Mobilní opravy a výměny autoskel u Vás doma (celá ČR)

Mobilní oprava autoskla scelováním do 60 minut v místě zákazníka

Opravy následujících tvarů prasklin zcela běžně provádíme:

praskliny.png

Výměna autoskla v kamenném servise většinou znamená nutnost odstavit vozidlo na celý den, ne-li déle. Mobilní oprava autoskla je k tomu rychlý zásah, většinou provedený  do 60 minut od dojezdu našeho technika na místo. Po opravě scelením je vozidlo ihned schopné běžného provozu, projde STK a řidič se nevystavuje postihu za nezpůsobilost vozidla k provozu. A když je oprava autoskla prováděna přímo v místě zákazníka, tak už není nad čím přemýšlet!

Nejmodernější technologie

V rámci oprav prasklin autoskel scelováním používáme nejmodernější profesionální technologii od německé firmy  PS Service Systeme GmbH. Čelní sklo či jiné dvouvrstvé autosklo opravdu není nutné po každé “malé” prasklince měnit, vůči vozidlu je  oprava autoskla mnohem šetrnějším řešením .


Pojišťovny plně akceptují opravy prasklin autoskel

Všechny pojišťovny v ČR opravu autoskla scelením uznávají a ochotně ji zaplatí v 100% výši z připojištění čelního skla, nebo z povinného ručení. To znamená vždy bez odečtu spoluúčasti  a max. do limitu sjednaného v pojistné smlouvě. Naše firma GlassPro na českém trhu spolupracuje s většinou pojišťoven. Pro našeho zákazníka je tato informace důležitá, protože se nemusí o nic starat.

Kompletní vyřízení pojistné události včetně nahlášení a provedení prohlídky, která obsahuje zápisy o poškození včetně fotodokumentace, zařídí náš servis GlassPro před opravou.

loga.png