Mobilní opravy a výměny autoskel u Vás doma (celá ČR)

Mobilní výměny autoskel

Mobilní výměna autoskla u zákazníka doma, ve firmě…

Pokud není možné čelní sklo opravit, nabízíme zákazníkům alternativu – mobilní výměnu. Výměny autoskel přímo  v místě zákazníka? Ne, to opravdu není žádná fikce, ale moderní realita. Naše firma GlassPro patří mezi dva největší mobilní servisy zaměřené speciálně na mobilní výměny autoskel. Výměnu čelního skla na vašem osobním či nákladním vozidle nebo na autobusu provedeme přímo na Vaší adrese, na Vámi určeném místě a v čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Jistě si dokážete představit,  kolik času, financí a starostí se tak dá ušetřit.

Autoskla pouze originální kvality

Na trhu s autoskly je řada distributorů či výrobců s nabídkou různé kvality autoskel. Naše společnost GlassPro používá pro výměny zcela zásadně skla renomovaných výrobců, jako jsou např. AGC, Pilkington, Saint-Gobain, Guardian . Tito výrobci dodávají autoskla do prvovýroby, čímž nám deklarují kvalitu nejvyšší jakosti.   

loga_znacky_autoskel.png

Je čelní sklo pojištěné

Pokud je výměna čelního skla hrazena z některého typu připojištění skel či z povinného ručení, pak nabízíme zákazníkům komplexní servis, tedy i vyřízení pojistné události, což obnáší:

  • nahlášení pojistné události
  • provedení zápisu o poškození včetně fotodokumentace
  • v případě leasingu či úvěru vyřízení devinkulace
  • zařízení úhrady pojišťovnou přímo na účet servisu