OPRAVY AUTOSKEL

 
 
 
 

Mobilní oprava autoskla scelováním do 60 minut přímo u zákazníka

 
Výměna autoskla v kamenném servise většinou znamená nutnost odstavit vozidlo na celý den, ne-li déle. Mobilní oprava autoskla je oproti tomu rychlý zásah, většinou provedený do 60 minut od příjezdu našeho technika na místo. Po opravě scelením je vozidlo ihned schopné běžného provozu, projde STK a řidič se nevystavuje postihu za nezpůsobilost vozidla k provozu. Po opravě scelením Vám náš technik vystaví potvrzení o provedení opravy technologií, která je schválena Ministerstvem dopravy ČR (atest 8SD 3129). Toto potvrzení je platné na celém území EU.

A když je oprava autoskla prováděna přímo v místě zákazníka, tak už není nad čím přemýšlet!
 
 

Příklady tvarů prasklin, které umíme opravit:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oprava čelního skla - nejmodernější technologie

 
V rámci oprav čelního skla a prasklin autoskel scelováním používáme nejmodernější profesionální technologii od německé firmy PS Service Systeme GmbH. Čelní sklo či jiné dvouvrstvé autosklo opravdu není nutné po každé “malé” prasklince měnit. Vzhledem k vozidlu je oprava autoskla mnohem šetrnějším řešením.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co je to vlastně oprava autoskla?

 
Oprava neboli scelení čelního skla je běžnou alternativou k celkové demontáži a výměně autoskla. Konkrétně dochází k opravě praskliny pomocí odsátí vzduchu z dutiny praskliny a jeho nahrazení speciální látkou, která disponuje indexem lomu světla stejným jako má sklo.

Opravou dojde k obnovení původní pevnosti a stability autoskla a zároveň k významnému zlepšení optických vlastností v místě původního poškození. 80% vzniklých prasklin od letícího kamene je technicky opravitelných za předpokladu, že prasklina nekončí v okraji skla.
 
Po každé opravě vašeho autoskla POŽADUJTE potvrzení o provedení opravy technologií s atestem od Ministerstva dopravy. V opačném případě, kdy není oprava provedena atestovanou metodou se jedná o neodborný zásah do karoserie vozidla a může to mít za příčinu komplikace při STK, nebo při silniční kontrole PČR, kdy vozidlo nemusí být způsobile dalšímu provozu na pozemních komunikacích.
 

Vzor potvrzení o provedené opravě

 
 

Proč si nechat opravit prasklinu na čelním skle?

 
 
 

Pojišťovny plně akceptují opravy prasklin autoskel

 
Všechny pojišťovny v ČR opravu autoskla scelením uznávají a ochotně ji zaplatí v 100% výši z připojištění čelního skla, nebo z povinného ručení. To znamená vždy bez odečtu spoluúčasti a max. do limitu sjednaného v pojistné smlouvě. Naše firma GlassPro na českém trhu spolupracuje s většinou pojišťoven. Pro našeho zákazníka je tato informace důležitá, protože se nemusí o nic starat.

Kompletní vyřízení pojistné události včetně nahlášení a provedení prohlídky, která obsahuje zápisy o poškození včetně fotodokumentace, zařídí náš servis GlassPro před opravou.