VÝMĚNY AUTOSKEL

 
 
 
Pokud není možná oprava čelního skla, nabízíme zákazníkům alternativu – mobilní výměnu. Výměny autoskel přímo v místě zákazníka? Ne, to opravdu není žádná fikce, ale moderní realita. Naše firma GlassPro patří mezi dva největší mobilní servisy zaměřené speciálně na mobilní výměny autoskel.

Výměnu čelního skla na vašem osobním či nákladním vozidle nebo na autobusu provedeme přímo na Vaší adrese, na Vámi určeném místě a v čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Jistě si dokážete představit, kolik času, financí a starostí se tak dá ušetřit.
 
 
 
 

Originální autoskla

 
 
 
 

24/7 Zákaznická podpora

 
 
 
 

Opravy autoskel u Vás

 
 
 
 
 
 
 

Kvalitní autoskla

 
Na trhu s autoskly je řada distributorů či výrobců s nabídkou různé kvality autoskel. Naše společnost GlassPro používá pro výměny zcela zásadně skla renomovaných výrobců, jako jsou např. AGC, Pilkington, Saint-Gobain, Guardian. Tito výrobci dodávají autoskla do prvovýroby, čímž nám deklarují kvalitu nejvyšší jakosti.
 
 
 
 

Je čelní sklo pojištěné

 
Pokud je výměna čelního skla hrazena z některého typu připojištění skel či z povinného ručení, pak nabízíme zákazníkům komplexní servis, tedy i vyřízení pojistné události, což obnáší:

  • nahlášení pojistné události
  • provedení zápisu o poškození včetně fotodokumentace
  • v případě leasingu či úvěru vyřízení devinkulace
  • zařízení úhrady pojišťovnou přímo na účet servisu
 
 
 
 
 
 
 

Máme pro Vás jednoduché řešení. Nechejte pracovat náš mobilní servis za Vás!

 
 
 
Řekněte si kam (bydliště, firma, chata) a my přijedeme k vám, poškození nafotíme, nahlásíme za vás pojistnou událost pojišťovně, čelní sklo na místě opravíme nebo vyměníme a o úhradu s pojišťovnou se také postaráme. Po našem předem dohodnutém příjezdu máte za 2 hodiny po starostech.
Je to jednoduché, žijte moderně a servisujte autoskla mobilně!
 
 
 
 
 
 
 
Nechte nám číslo, zavoláme zpět